| Lecaalex123 a întrebat:

Salut, un prieten a cumpărat un iphone 6s de la un țigan cu 20 de lei, putin fisurat, el mi l-a dat mie sa-l pun pe internet cu 120, este bun, merita sau dau eu 120 pe el? Merge cu gevey facut?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iphone 6 cu 20lei? Furat si blocat in icloud?

| sierra1 a răspuns:

Dacă ești cumpărător de bună credință, ia-l, de ce nu?

| xerxes1 a răspuns:

Daca cumperi de la tigani furaciuni si tu esti la fel.

| Bogdan70001 a răspuns:

Ce ma?! =]]]]]]]]]. iPhone 6S la 20 lei... bucura-te de caramida ta cu Android mascat de o tema laughing)

| xSega a răspuns:

Merita dacă nu este blocat cu cont de icloud

| seularts a răspuns:

De ce nu il returnezi la politie!? Fa si tu o fapta buna!

| Lecaalex123 explică (pentru seularts):

Nu este furat...cunosc țiganul

| sylviu3777 a răspuns:

Mai bine iti iei un Telefon mobil Nokia 105 (2017), Dual SIM, Black, acesta este link-ul: https://www.emag.ro/......DCP32NBBM/ este mai bun decat un iPhone 6s, am vorbit cu acel țigan, il cheama Marius Copac si este un bun dealer de telefoane.