| paulionescu25 a întrebat:

unde pot sa sun cu minutele internationale de la rds optim mobil nelimitat? si minutele nationale sunt nelimitate in ori ce retea mobila din Romania? adica nu se gata deloc? pot vorbii ori cat vreau?

6 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

De cand e gata verb si de cand vorbi se scrie cu 2 i? Si mai ales... de ce nu intelegi ce inseamna nelimitat?

| paulionescu25 explică (pentru Seby90):

Ha? exprimate corect. nu inteleg nimica.

| paulionescu25 explică (pentru Seby90):

Pai da ba creier de aluna. si am intrebat cu minytele internationale unde pot vorbii. inteligentule

| Seby90 a răspuns (pentru paulionescu25):

Esti prost.

| σκμ a răspuns:

Da! Poți vorbi cât vrei în rețelele române!

| paulionescu25 explică:

Mai prost ca tine nu am cum sa fiu. Nu am inteles nimic din raspunsul tau, tampenie mica.