| BLADE98 a întrebat:

Salut va rog frumos sa ma ajutati cu un raspuns cit mai concret am un telefon Sony Xperia E1 si ca sa ma conectez la internet folosesc notebook-ul ca router wifi insa notebook-ul este conectat la usb modem la unite 3g.Telefonul se conecteaza la wifi-ul pe care il deschid dar nu pot accesa internetul Din calculator imi arata ca wifi-ul are acces la internet cine ar putea sa-mi spuna care ar fi problema La un Samsung galaxy Ace 3 merge wifi-ul dar la telefonul meu si la Ipohne 4 s merge fix asa

1 răspuns:
| Andreea_Larisa_2001_Oqq0 a răspuns:

Telefonul este devin pentru ca s ar putea sa fi dezactivat ceva la wifi