| Mrn_Mihai_1993 a întrebat:

Salut,va rog mult ajutati-ma,m-am trezit de dimineata si cum am uitat sa bag telefonul la incarcat de seara,cand am vrut sa il bag,nu mai incarca,am bagat incarcatorul si nu s-a aprins,adica sa imi indice ca se incarca,l-am inchis si cand am bagat incarcatorul, mi-a aparut acea baterie cum ca ar incarca, dar in 2 secunde a disparut, si l-am lasat asa..cand l-am aprins mai tarziu era incarcat 86%, dar nu imi arata ca se incarcatelefonul are decat o luna de cand este luat, este vorba de un Galaxy a5 2016, va rog ajutati-ma, Funda!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Du-te cu el la magazinul de unde l-ai cumparat si spune-le si lor ce ne-ai spus si noua.

Bula
| Bula a răspuns:

Bateria s-a descarcat complet si telefonul s-a oprit.
Apasa indelungat butonul de pornire/oprire, pana ce apare sigla de pornire a telefonului.
Va merge sigur.

| onyvirus a răspuns:

Lasa-l mai lult l-a icarcat si daca tot nu o ia incearca cu o alta baterie