| cosminbit a întrebat:

va rog sa raspundeti doar cei care stiti. Tot vad pe net Samsung i9505 galaxy S4 si Samsung i9500 galaxy S4 care e diferenta dintre cele 2?

2 răspunsuri:
| vladelvis a răspuns:

Salut, i19500 are procesor quad-core de 1, 9Ghz si acest model va veni in Europa, acest procesor suporta Lte, iar i9505 are procesor quad-core 1, 6Ghz si iar un procesor quad-core de 1, 2 GHz dar tipul de procesor pus pe i9505 nu suporta LTE, i9505 va veni in America, deci i9500 este mai bun!

Sper ca te-am ajutat!

| cosminbit explică:

Care din cele 2 este mai bun?