| DavidYT5 a întrebat:

Salut, va rog spuneti ce as putea sa fac.
Eu mi-am scapat telefonul model (a20e) in chiuveta cu apa calda.
Dar totul merge decat ecranul care se vede dublu.
Am incercat sa il las in orez peste noapte.Nu a mers.Va rog ajutati

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| mustafateke7 a răspuns:

Buna! In acest caz, aceasta este o problema care nu poate fi reparata de noi, cu orez sau mai stiu eu ce, ci de cei specializati, singurul lucru care ti-l recomand este sa treci cu el pe la un service gsm Samsung sau unul oarecare unde vor trage o concluzie si te vor informa in legatura cu ce va trebui schimbat si pretul

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"merge decat ecranul care se vede dublu
am incercat sa il las in orez"

ai incercat cu orez basmati?