| gmxromania78 a întrebat:

Salut, voi ce ati alege dintre aceste doua Smartphone-uri: Prestigio Dual-Sim MultiPhone 4020 Duo sau ALCATEL ONE TOUCH 991?

4 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Alcatel as alege eu insa daca tu ai nevoie de ceva dualsim poti sa iei prestigio

| MaxKiller911 a răspuns:

Daca vorbesti mult la telefon, trimiti mesaje si ai nevoie de un dual sim ia-ti prestigio ( desi nu prea iti recomand ), si daca vrei un telefon finut ia-ti Alcatel-ul

| gmxromania78 explică (pentru MaxKiller911):

Dar dintre Allview P5 Mini si Alcatel OT-991, ce ai alege?

| SmileyMan a răspuns:

Nu stiu sigur...dar fiecare are preferintele lui...eu zic ca ambele sunt egale happyFunda?