| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce ati alege dintre UTOK 450Q sau Allview A5 Quad?

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege UTOK 450 Q, deoarece este puţin mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.pcgarage.ro/compara/872618,797868

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

UTOK 450Q ar fi alegerea mai buna.

| AdyColt a răspuns:

Eu as alege UTOK 450Q

| Andy_Andrey_1994_N4dY a răspuns:

Eu detin un a5 quad si am ceva aplicatii descarcate pe el, insa merge ceva mai greu cand iese din ele. si dupa speificatii, e mai bun telefonul utok, bine, am multe aplicatii insa problema este ca, mai mereu atunci cand folosesti peste 90% din ram se va bloca telefonul ( va merge, dar doar jumatate de ecran, cea de sus, peste putin, dupa ce il folosesti ceva timp sau sta in stand-by, isi revine, dar cand e blocat, nu poti accesa meniul de aplicatii, daca doresti sa se deblocheze trebuie resetat, nu din fabrica, inchis si deschis. bine, eu mi-am pus toate aplicatiile pe care le foloseac in partea de sus si m-am obisnuit sa nu o folosesc pe cea de jos ).
.
In final iti recomand utok450q