| Alin_Iancu_1996 a întrebat:

Voi ce ati alege intre Allview V1 Viper, Allview X1 Soul Mini si Samsung I9060 Galaxy Grand Neo?

2 răspunsuri:
| AnimatedSignature a răspuns:

Allview X1 Soul Mini le face pe toate: 1.5 GHz procesor (fata de 1.2 si 1.2)
2 Mpx secundara ( fata de Samsung 0.3 si celalalt tot 2)
8 Mpx prima ( fata de Samsung 5 si celalalt tot 8
3000 mAh baterie ( fata Samsung 2100 si celalt 1880
Deci le face la procesor + baterie + camera, cele mai bune.

| ghostlabbrador77 a răspuns:

Eu as alege Samsung ( dupa parerea mea Samsung e o firma mai buna decat Allview), pot exista si telefoane care fac exceptie de la ideea ca Samsung este mai bun ca Allview. Decizia iti apartine, sper ca raspunsul meu te-a ajutat. happy