| BezeaToxica a întrebat:

Voi ce OS credeti ca este cel mai bun si de ce? Dar ce OS ati vrea la telefon? Androidul este un fel de "virus" care atrage virusi laughing)))?

4 răspunsuri:
| HardCore7750 a răspuns:

La ora actuala Android e cel mai bun, daca ai antivirus nu ai probleme cu virusii, la calitate e mai bun IOS (la aplicatii) in rest cam la fel
Toate cele bune

| vRemi a răspuns:

*este iOS
Cel mai bun este si cel mai nou, iOS7.
Androidul este un sistem de operare care este o prostie, se viruseaza tot telefonul, iPhone-ul nu se va virusa niciodata.

| Stefifanste a răspuns:

Android-ul e bun, nu atrage virusi daca descarci jocuri sau aplicatii de pe google play.Dar iOS-ul are mai multe aplicatii si este mai ok.Dar sunt cam la fel, depinde cum o iei.

| Postolache_Danyel_1990 a răspuns:

IOS 7 este cel mai bun si mai sigur daca mai lucrez si cu conturi bancare de pe tel e sigur