| CrYsTyYy a întrebat:

Voi ce telefon ati alege dintre HTC desire c, Huawei ascend g300 si Nokia lumia 610? Cel mai bun si detaliat raspuns primeste fundahappy

Răspuns Câştigător
| Onițăăă a răspuns:

HTC desire c pentru că și eu am HTC și este foarte rezistent și foarte bun.și ți-o zic din propria experiență :* happy

4 răspunsuri:
| Q69 a răspuns:

Nokia lumia 610

| becouse a răspuns:

Sincer eu a-si alege un HTC, pentru ca am si eu si sunt multumita..Nokia lumia 610 bateria iti tine doar 4 ore si in plus nu are un aspect deosebit happy

| Cornel320 a răspuns:

Huawei ascent g300. :-)

| oanna_4635 a răspuns:

Eu am Nokia lumia 610 si sunt foarte multumitahappy Bateria te tine putin doar daca iti lasa netul activat in permanenta. Ete un telefon cu windows si destul de usor de folosit.Touch screen-ul merge impecabil, nu am ce reprosa.Are camera de 5 mp. Eu una sunt foarte multumita de el