| cosmingd1211 a întrebat:

Voi ce v-ați lua? iPhone 6s sau Xiaomi Pocophone? Cu toate că e din 2015, am văzut pe yt că iPhone încă merge bine dar spuneți mi voi!

9 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Pocophone.

| Bogdan70001 a răspuns:

Pocophone este singurul telefon din lume care a venit cu specificatii de top (cand a aparut) in pretul ala si a fost un mare boom (in alte tari ca romanu prost numai Samsung care in cap, in fine) si da a batut toate telefoanele de top la vremea aia (inclusiv Note 9, S9+ si altele)
iPhone 6S este pistol cu aer pe langa Pocophone ba chiar este un gunoi.Macar de-l puneai (Pocophone-ul) pe langa un iPhone 8/8, X

| cosmingd1211 explică (pentru Bogdan70001):

Iphone 6s e cam in aceeasi bani, de aia zic

| Bogdan70001 a răspuns (pentru cosmingd1211):

Este pentru ca sunt multi cocalari neinformati care il cumpara

| Țoglă a răspuns:

Eu zic să mergi pe Android. Și acolo să mergi pe Samsung.

| Illuminati2016 a răspuns:

Nu ii asculta pe astia Pocophone e de 2-3 ori mai bun ca acel 6s si mai e si destul de nou funda? ia-ti Pocophone

| SalutCeFaceti a răspuns:

Xiaomi Pocophone rupe la greu iPhone 6s. Incepusem sa le compar specificatiile pentru tine, dar dupa mi-am dat seama ca nu am ce sa compar. iPhone 6s nici nu se compara cu Pocophone.

| andy62 a răspuns:

Ai dreptate, alege iphone