| Nikolaus a întrebat:

Voiam sa vad un videoclip pe YouTube pe S3-ul meu acum 5 minute si cand dau pe el imi baga rezoluție de 360p. De ce? Nu e pentru ca videoclipul nu merge in 720p, ci baga 360p la orice videoclip. Doar pana acum vedeam doar in HD, iar acum nu știu ce are. Încerc sa schimb rezoluția de la setările videoclipului si dau pe 720p dar tot asa ramane. Nu merge schimbat nici mai jos de 360p nici mai sus. Dai pe rezoluție si tot 360p ramane. De ce? Dupa mai multe încercări am reușit la un video sa pun 720p, iar cand am vrut sa vad altul a început sa se repete povestea. Am și-o tableta si pe aia merge perfect HD. Am restartat telefonul si tot asa e. Cine stie de ce?

1 răspuns:
| Nelu62 a răspuns:

You Tube seteaza clipurile la rezolutia optima, dar vezi daca iti place aplicatia:
http://www.androidro.ro/o-buna-alternativa-hd-la-youtube-pe-android/