| Neata_Marius_1994 a întrebat:

Salut, voua cum va merge ios 9.3 pe iphone 5s? Eu cand folosesc safari se incinge, iar in multitasking daca deschid mai multe aplicatii apoi incerc sa intru in ele o ia de la inceput aplicatia... La voi e tot la fel?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am patit, nu duce telefonul.
Apple ne tot face sa le cumparam produsele ca nah, trebuie sa fii in pas cu moda.
Cand o sa apara in anii urmatori generatiile de iOS si o sa mearga groaznic pe modelele vechi trebuie sa treci la un alt device gen iPh 6, 6s.
Mie telefonul mi se incinge cand ma uit la ceva pe Safari sau youtube, sau cand ma joc etc.
Sunt telefoane din 2012-2013 care daca le faci update tot merg mai greu si mai greu.
Nu prea merita (parerea mea) un asa telefon. Android ul mi se pare mai bun.