| sNkRuLzLove a întrebat:

vreau parerea voastra!
Deci am un Lg KE970 pretul lui este de 700lei si as vrea sa imi spuneti daca merita sa ii cumpar un display si o baterie noua acestea costa 80 de lei. EU spun ca merita imi place culoarea telefonului mult...

Răspuns Câştigător
| vangaelis a răspuns:

Merita, telefonul e bun. Iar pretul de 80 lei e o nimica toata la valoarea telefonului. Merita.winking

2 răspunsuri:
| dani0822 a răspuns:

De ce costa 700 de lei, adica cat un Samsung galaxy S(S2) la mana a doua? pretul maxim pentru acest telefon este 250 de lei nou.