| Bormanel a întrebat:

Salut,
Vreau putina creativitate de la voi, raspunzand la urmatoarea intrebare:
Daca ar fi sa faci o aplicatie pe smartphone, ce fel de aplicatie ai face? (social, game, editor)

Cerinte:
-poti copia o aplicatie existenta, dar cu cateva modificari.
-dezvolta raspunsul daca ai timp.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea o aplicatie gen formul - recenzii....sa intri imediat sa caunti un anumit produs-model si sa gasesc pareri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu m-as uita sa vad ce aplicatie e cel mai folosita, nu strica o copie nu? Multi cauta, daca se face cu net, sa consume putine date. Daca e un editor foto sa dai tot din tine sa iasa cum trebuie. Daca face muzica acea aplicatie, sa poata user-ul, nu gluma. Pe smartphone se cauta astfel de aplicatii puternice, telefonul le duce, numai ca doar TU, sau oricine serios poate face o aplicatie puternica si buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as face un simulator, insa nu stiu pentru ce. L-as face cat mai realist... Poate pentru iepuri. Se poarta.

Răspuns utilizator avertizat
| CinevaCurios24 a răspuns:

A dating app. A good one. And for free.
Sau o aplicatie de chat cu persoane straine, sa cunosti oameni noi, etc.