| DrGennius a întrebat:

Salut.Vreau sa achizitionez un telefon de la flanco mai exact un Lenovo A536 este 499 lei si vreau sa il iau in rate prin card brd(card maestro).
Vreau sa stiu daca:
1.trebuie sa fac abonament sau pot plati doar rata.
2. vreau sa stiu cat este rata(daca stiti sigur). FUNDA!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ne intrebi pe noi care e rata in loc sa vezi pe site?

tot pe noi ne intrebi oferta e cu abonament sau nu?

si cardul ala maestro e card de credit? ca altfel nu ai cum lua in rate

| DrGennius explică (pentru suntserios):

Da e card de credit.Baiatule pe site nu scrie cat e rata si nici daca e cu abonament sau nu.De asta am intrebat ca poate unii l-au achizitionat.

| suntserios a răspuns (pentru DrGennius):

Ba iti da o rata aproximativa

http://www.flanco.ro/telefon-mobil-lenovo-a536-negru.html

"12 RATE Cetelem 49, 20 lei pe lună"

Iti da si modalitatile de creditare si cardurile aceptate

http://www.flanco.ro/campanii-financiare-de-creditare

Si in plus nu scrie nicaieri nimic de niciun parteneriat, obligatie contractuala cu un operator de telefonie