| cristi2468123 a întrebat:

Salut, vreau sa achizitionez un telefon. Puteti sa imi recomandati unul pana la 1500 ron?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! De la Apple iti recomand Iphone 7, de la Samsung modelele A51, A50 si A40, iar de la Huawei îți recomand P20 Lite. Personal mi-aș achiziționa un A51 in banii ăștia, dar depinde de ce ai tu nevoie, așa că iti recomand sa te uiti la review-ul fiecăruia pe Youtube înainte de a te hotărâ. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung Galaxy A51. Are ecran super amoled.

| Andresso a răspuns:

Xiaomi mi9t, daca ai noroc sa gasesti xiaomi mi9t pro, sunt telefoane super, cu camere exceptionale si baterii ce tin bine.(asta e parerea mea)
Eu detin acest telefon, dar si multi altii, ai review-uri pe eMAG, uite-te si alege ce-ti place. Eu unul n-am incredere in Samsung

| alexandrutoxic a răspuns:

Un prieten și-a luat iph x cu 1500 ron aproape nou dacă vrei sa vorbesc că se ocupă cu de astea. Sau daca nu a7 2018 e foarte bun din cate am auzit