| LozincaAdrian a întrebat:

Salut,vreau sa comand un Samsung Galaxy S3 de pe site-ul Orange,si as vrea sa stiu cat dureaza livrarea, stau in afara Bucuresti-ului cam la 15min distanta, in com Frumusani,jud Calarasi,eu l-as vrea luni, cand credeti ca ar fi bine sa-l comand ca sa-mi ajunga luni?

1 răspuns:
| lalla97 a răspuns:

Eu in locul tau as comanda de pe eMAG pentru ca transportul este gratuit si livrarea tot la fel ar trebui nu stiu daca lucreaza si unii si altii in week-end.dar eu zic sa mergi cu eMAG eu sunt foarte multumita de ei!