| danutzcramu54 a întrebat:

Salut vreau sa cumpar Huawei ascend y300 ce sfat imi dati este bun?

5 răspunsuri:
| TwiSt1997 a răspuns:

Mda e un telefon destul de bun, dar la banii astia gasesti ceva mai bun.Allview a5 duo sau e-boda storm v100.Huawei are procesorul cam vechi.

| xxx8 a răspuns:

Iti recomand cu cea mai mare incredere eu il detin si merge perfect camera, baterie, materialele din care este construit sunt excelente ca sa nu mai zic ca merg jocurile exceptional pe el cum ar fi red line rush care are o grafica ca asphalt 8 care lar putea duce cu putin efort deoarece procesorul si cipul video il ajuta a sa nu uit ca rami sunt foarte buni in antut optii 1000 puncte la rami cat un telefon cu 1gb deci da merita

| Adelin89 a răspuns:

Huawei-urile sunt bune. ia-ti!

| monibarbi10 a răspuns:

Da eu cred ca este bin de obicei (cam tot timpul ) telefoanele Huawei sunt foarte bune, nu se strica repede deloc si bateria tine foarte mullt. Fundita? :*

| danutzcramu54 explică:

Sau daca sunt telefoane bune la acelasi pret nu zic nu..astept pareri