| razvan1558 a întrebat:

Salut,vreau sa cumpar un Huawei mate 10 lite si vreau sa vad cateva pareri de la cei care detin unul. Este un telefon bun? dar pe partea de gaming cum se descurca? cum e cu incalzirea si cat tine bateria?
Multumesc anticipat big grin

Răspuns Câştigător
| Edmonds2342 a răspuns:

Dețin acest telefon și pot spune ca e un telefon foarte bun, având în vedere și prețul. Nu prea m-am jucat pe el, doar câteva jocuri și descurca fără probleme. La mine nu s-a supraincalzit iar bateria tine o zi, dacă îl folosești nici prea mult nici prea putin, lejer duce 2 zile dacă nu prea stai pe el. Plus de asta, se încarcă repede. Ți-l recomand

1 răspuns:
| DarkCola a răspuns:

Se merita l-am avut dar ti-as recomanda daca iti place firma Samsung sa iti cumperi un Samsung Galaxy J7 2017 in jocuri se misca perfect in PUBG merge peste 50 fps constant si daca il vrei doar pentru poze sau social media îl recomand eu de la acel mate 10 am trecut la j7 2017 si îl folosesc doar pentru fifa mobile si social media dar m-am jucat și PUBG sau ASPHALT 9 si merg toate jocurile în 50+ FPS