| DrGennius a întrebat:

Vreau sa cumpar un telefon cu 4g dar care sa meargă la digi 4g ca am abonament. Vreau si eu o lista cu telefoanele compatibile la digi 4g sau merge orice telefon pe 2600 cu 4g? Fundaa

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Aia nu-i problema doar ca ti-ai pus problema daca in zona ta este 4G?

| DrGennius explică (pentru Salontanul):

Stau la intrare in Turcinesti langa Targu jiu cam la vreo 2 km...nu stiu daca am

| Salontanul a răspuns (pentru DrGennius):

M-am uitat pe harta si n-ai 4G. Uite: http://www.rcs-rds.ro/acoperire-servicii