| alexuzuyo a întrebat:

Salut vreau sa cumpar un telefon nu stiu care merita din astea trei LG P990 Optimus 2x/Sony Ericsson XPERIA Arc S/Sony Xperia Sola MT27I sau daca stii voi un telefon bun

2 răspunsuri:
| LazyJohnny a răspuns:

Mai bine iți iei un Samsung galaxy s2 happy, dar dintre cele 3 menționate de tine ti-as recomanda Sony Ericsson Xperia, are procesor de 1, 4 GHz in comparatie cu Lg Optimus care are doar 1 GHz, bateriile sunt aseamanatoare, memoria interna, Lg-ul are doar 1 Gb, 512 iar Sony are 8 Gb, 512, ambele au capacitate maxima de stocare a cardului de 32 Gb, Sony ericsson are doar 117 gr deci e mai usor, dar asta nu conteaza asa mult, si in plus cred ca arata si mai bine.

| alexuzuyo explică:

LG are procesor dual core de 1 GHz