| costinvlad490 a întrebat:

Vreau să fac Root la Galaxy A80. Nu există altă soluție în afară de PC? Cu king root îmi dă 11 root request, uneori 28, uneori 49. Știu să fac root, dar de PC nu știu să fac rost. Nu mi-l dă mama.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la munca sa castigi bani, ca esti ditamai omul!
Acum o scoti vinovata pe maica-ta ca nu-ti da PC-ul, cand te intretine pe munca ei, o putoare ca tine, de douazeci de ani! Rusine!

| Violleta2022 a răspuns:

Baiete, de ras noi suntem cei care rad de tine, de cat de putoare ordinara esti, sa fii intertnut de varsta asta de o femei batana1 Rusine! Nu o sa fii tu in veci vecilor nici un influencer, ca nu te duce capul!
Nu ai tu nici un ban, ca de aveai nu te rugai tu de baieti sa-ti dea una si alta pe aici, ca maica-ta nu-ti mai da.
Rsuine, putoare ordinara!

| DonGiani a răspuns:

Mergi la un/o prieten/a undeva care are pc.

| Trickster a răspuns:

Îți sugerez sa nu faci Root. La un moment dat devine groaznic, aplicații se instalează aiurea, îți vor apărea tot felul de reclame etc. Pe lângă asta, îți pierzi și garanția la telefon.

| Osneros a răspuns (pentru Trickster):

Aplicațiile instalate aiurea și reclamele nu sunt vina drepturilor de root.

| Trickster a răspuns (pentru Osneros):

Ba sunt. știu din experiența proprie

| Osneros a răspuns (pentru Trickster):

Și experiența ta e?

| Trickster a răspuns (pentru Osneros):

Am avut root pe telefon.