| Xenoverse a întrebat:

Salut, vreau sa fac un reset la telefonul meu, dar vreau sa salvez contactele din cartela mea de la digi cum sa procedez? Dati-mi sfaturi?

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ce telefon, câte contacte?

| Xenoverse explică (pentru sierra1):

Este vorba de Samsung Galaxy A5 2017.

| sierra1 a răspuns (pentru Xenoverse):

Câte contacte?

| QElenaBoghiu a răspuns:

Nu se șterge *contractele *din agendă dacă le ai pe cartelă.

Dacă ai numele de telefon în telefon se va șterge.

| Xenoverse explică (pentru QElenaBoghiu):

Ultima oara cand am resetat telefonul s-au sters contactele din telefon si trebuia sa le pun si numai vreau sa patesc a doua oara.

| QElenaBoghiu a răspuns (pentru Xenoverse):

Să șterg ca aveai numele în telefon.
Punele în contul google sau scrie-le pe o foaie dacă nu ești sigur.

Dar sa știi că numele de pe cartela nu se Șterg la resetarea telefonul lui

| BunaZiuaMerio a răspuns:

Scoti cartela si dai reset.Atata tot.Sau iti notezi contactele le o foita in caz de ceva