| Bitza0 a întrebat:

Salut vreau sa imi cumpar Iphone 5s si vreau sa stiu aca camera de selfie este buna/clara avand in vedere ca are 1. 2mpx jocurile ruleaza decent medium/ultra camera spate face poze bune? cat spatiu ocupa dispozitivul si cat voi mai avea liber 16gb mersi dau funda.

1 răspuns:
| Răzvi4Deni a răspuns:

Vei mai avea liberi circa 11 gb, sistemul are nevoie de cel putin 2 gb pentru a rula.
In ceea ce priveste pozele sunt nedumerit, are o camera pentru selfie destul de slaba.
Nu ti-as recomanda iphone 5 s.
Un Samsung galaxy J 5 sau Grand neo plus ar fi mai bune din aceste puncte de vedere.