| Transformice1 a întrebat:

Salut.Vreau sa îmi cumpăr telefonul HTC Desire 310.
Din câte am văzut este pus la mijloc (unii zic că este bun, iar altii ca e slab ) Vreau detalii de la cei care il detin / l-au detinut adica..se aude bine? pozele cum ies? o sa apară lag? bateria chiar il tine bine? Detalii de acestea... Multumesc! Funda
P.S. daca voua nu va place telefonul nu incepeti sa spuneti ca e numai de rahat, adica ma gandesc ca are si parti bune

1 răspuns:
| Alexandra216 a răspuns:

E bun telefonul. Se aude cam incet, ce i drept, dar depinde si cum este filmat sau inregistrat. Pozele ies bune. Eu am Desire 500, dar si 310 e bun. Ti-l recomand!