| Drragos a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon acum de Craciun. M-ar interesa daca stiti site-uri sau magazine care fac reducere la telefoane, mai exact la smartphone-uri. Daca stiti unele care au avut reduceri si anul trecut. Dau funda. Ms.

Răspuns Câştigător
| mihaelapestrita a răspuns:

Buna. Intra aici http://is.gd/W5PEkT si fa-ti cont pana pe data de 10.12. 2012 si beneficiezi de super reduceri la telefoane.

3 răspunsuri:
| bassmusic a răspuns:

Cauta pe eMag si okazii

| eandrei20 a răspuns:

Buna! cauta pe eMAG acl sunt toate produsele mai ieftine sau du-te la altx sau domo am auzit ca acl vor fi reduceri de craciun

| eandrei20 a răspuns:

Buna! cauta pe eMAG sau du-te la domo si altex am fost ieri si aveau reduceri la unele telefoane de 100de lei sau chiar 200