| LnT a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon business.M-am gandit la un Blackberry.Acum nu stiu ce model e bun.
Daca imi puteti sa imi dati un model si sa imi spuneti si de ce ati ales acest model ar fi foarte bine!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Alexxza06 a răspuns:

Orice telefon BlackBerry este foarte bun, mai ales pentru business.Eu am modelul 8520 si ma descurc foarte bine cu el.Este bun pentru ca poti primi mailuri si de asemenea poti si trimite foarte usor.
Un model mai bun pentru business ar fi 9360.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca modelul Nokia c3 e cel mai potrivitwinking Deoarece are aplicatii superbe, pozele ies clare, tastele sunt perfecte m poti scrie usor cu elehee hee ...Cam atatwinking Oh si il am si euhee hee

| DiDix11 a răspuns:

Blackberryu e plictisitoooor rau de tot chiar daca ai net pe el... aplicatii putine, mai bine iti iei ceva gen Samsung galaxy nu stiu mult mai interesant si business ai tastatura touch querty:d aplicatii sa te saturi