| fmarius86mario a întrebat:

vreau sa imi cumpar un telefon in juru la 200 EURO si nu stiu cam ce tel.ar fi ok...eu vreau sa aiba memorie ca sa imi pot instala orce (am galaxy mini si la merorie e naspa) sa aiba care fata, spate flash voi ce imi recomandati Funda

Răspuns Câştigător
| Treistariustar a răspuns:

Uite aici un telefon la aproximativ 200 euro foarte bun si se va reduce de black friday http://bit.ly/10Ikkuj

| fmarius86mario explică (pentru Treistariustar):

Mersi de link am inteles ca alea cu dual sim merg foarte greu! si Allview P7 Xtreme e foarte fany.sincer nu stiu care e mai bon,, Allview sau Samsung'' tu ce crezi? mersi inca o data

| Treistariustar a răspuns (pentru fmarius86mario):

Am auzit si eu zvonurile ca se misca greu dar am eu unul cu dual sim, mai exact A5 si se misca super bine cu tot cu dual sim, apoi am probat si p5 Quad si tot bine se misca, iar cel de la care l-am probat il are de 1an jumate. Singura diferenta este procesorul grafic, este mai bun si mai renumit cel de la Samsung. Daca vrei sa iti iei un Samsung doar asta merita cumparat la bani care ii ai http://bit.ly/1xtO7Dr altu nu. Alea Grand, young si alte magari sunt facute pentru umblutura. Am avut eu young inainte si se misca groaznic de cand l-am luat ( este adevarat costa si mai putin e mai slabut)

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce e naspa Galaxy Mini la memorie? Nu ai si sd?

| fmarius86mario explică (pentru darrio2007):

Da ba am dar nu-mi da voie sa pun pe sd nu stiu de ce si in plus mi se inchide telefonul daca il pun pe masa mai cu putere face figuri

| darrio2007 a răspuns (pentru fmarius86mario):

Bine ba.E defect.

| Damexn a răspuns:

Ti-as recomanda asta, eu zic ca e un telefon bun http://www.emag.ro/......DQ65JBBBM/

| RoxiFruit a răspuns:

Este coolpad f1 (eu il am e naspa ) cubot x6 jiayu g5s