| lluisa21 a întrebat:

happy Vreau sa imi cumpar un telefon nou. Sa fie ceva nu foarte mare, de calitate si cam pana in 700 lei (mi se pare inutil sa dai mai mult pe un telefon). Ce imi recomandati? M-am gandit si la un Nokia lumia sau un Sony xperia thinking

5 răspunsuri:
| FreshMint a răspuns:

Samsung Galaxy SII la 215 euro. Daca mai pui 400 de lei poti lua un Samsung Galaxy S3 Mini. Samsung Galaxy young. cu 109 euro. cam atat stiu. Bafta

| Wolfyye a răspuns:

Eu iti recomand un Orange nivo..detin un astfel de telefon si sunt foarte multumit de el, mai ales la raportul calitate pret.
http://www.gsmland.ro/telefon-mobil-orange-nivo-4415

| AmadeusAma123 a răspuns:

Allview Alldro P5 e de calitate si e 699 de lei pe eMAG

| Marrythenight a răspuns:

Samsung galax young. Am acest telefon happy

| DaRkYoNuTz1234 a răspuns:

Eu ti-as recomanda Sony xperia pentru ca de ala am si eu si e destul de bun, mai mult il folosesc pentru jocuri cs si de asteahappy