| mihaitgv8 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon nou si am cateva variante dar nu stiu care este mai bun. (Samsung S5, Samsung Galaxy Alpha, LG G3 si Sony Z1 compact) Asi vrea niste pareri. Ma intereseaza camera foto, sa mearga bine la jocuri si sa nu blocheze cand umblu pe el. Sper sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| Bull4ever a răspuns:

Salut, poti sa cumperi Lg G3 sau Xperia Z3/Z1.
Ambele au camera de 20 mp si au specificatii tehnice super bune happy

| mihaitgv8 explică (pentru Bull4ever):

Mi-ar place Lg g3, ar fi o algere buna?

| Bull4ever a răspuns (pentru mihaitgv8):

Dap Lg G3 este foarte bune, imi place in special ca este foarte stilat.
Are specificatii tehnice destul de bune, nu mai stiu camera exact de cat este, cred ca este de 13 MP pentru G3

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege LG G3 (32GB), deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune.