| rockvandam a întrebat:

Salut,
Vreau sa imi cumpar un telefon nou si as vrea sa imi spuneti ce telefon ar fi mai bun pentru poze, viteza net sa tina incarcat cel putin 1 zi jumate. M-am gandit la un Samsung a5. Ce telefon mi-ati recomanda? Va multumesc.

2 răspunsuri:
| Bobby711 a răspuns:

Am HTC desire 820 bateria te tine usor o zi are 2 moduri de salvarea a energiei in caz ca nu poti sa il incarci cu ultra power saving te tine cam 5 zile poate 7 dar bine inteles ca nu ii vei putea folosi la capacitate maxima 8 nuclee 2 gb ram 16 interna camera de 13 principala si de 8 pentru selfie ecran mare daca nu ma insel 5, 5 inch are 4g adica merge netul de rupe pe el cu datele al wifi depinde de semnal si ce net are. Android 5.0 poti sa ii modifici multe lucruri sa iti faci propria ta tema. Aw are 2 difuzoare frontale care se aud tare si clar cu boom sound telefonul arata bine mai ales albstru cu alb asa cum am eu. Eu am dat 16 sau 14 mil acum ceva timp acum ar trebui sa fie mai ieftin dupa parea mea e prea bine in raport calitate pret.

| alexprod a răspuns:

Salutare,
ti-aș recomanda un Sony Xperia M4 Aqua 4G Black
p.s. dacă te grăbești poți să prinzi o reducere de 130 lei de pe http://www.cel.ro/......g-black-l/
Cu respect!