| andreizwx a întrebat:

Salut

Vreau sa imi cumpar un telefon nou si nu stiu dintre aceste 2 telefoane care sa il aleg

Samsung Galaxy Trend Plus S7580 Sau Nokia Lumia 520

Care dintre cele 2 sunt mai bune la claritate poze inregistrari video la facut poze inregistrari video sunetul melodilor Multumesc pentru fiecare raspuns

8 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy Trend Plus S7580 ( alias Samsung Galaxy S Duos 2 ), deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......d5yknw.php

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

Dacă vrei special pentru poze atunci alege fără să stai pe gânduri Noki Lumia 520.

| MskDesign a răspuns:

Din punct de vedere al aplicatiilor, windows phone si iOS stau foarte prost si iti recomand Samsung-ul.

| denys2000 a răspuns:

Samsung

| numelemeu134 a răspuns:

Fiecare in felul lui dar dupa parere mea eu zic ca este mai bun Samsung galaxy trend plus are o camera de 5 mp are si camera secundara este numai buna pentru selfii si are su pret destul de acceptabil

| ady14 a răspuns:

Nokia lumia 520 este mult mai stabil, dar ai mai putine aplicati decat pe android

| bitzuuu a răspuns:

Salut...ce buget ai?

| Legalyzze a răspuns:

Samsung Galaxy, sistemul de operare Windows Phone mi se pare mai complicat, cel Android mai lejer plus ca are componente mai bune(zic eu)