| Kamnikaze a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon si am de ales intre HTC One M9 si LG G4.Ce imi recomandati, si de ce?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Lg g4
Htc one m9 are probleme de cadura?

8 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege LG G4 deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ahn6y9.php

Toate cele bune!

| SouLIce a răspuns:

LG g4

| notefree a răspuns:

Corectez am pus din greseala semnul intrebari
HTC one m9 are probleme mari de incalzire din cauza procesorului

| Kamnikaze explică (pentru notefree):

Pe LG G4 am sa merg

| Sufletzelll a răspuns:

Amandoua sunt bune, atata timp cat sunt printre primele telefoane la performanta happy care iti place ala il iei

| andreit05 a răspuns:

LG G4

| A5Tech a răspuns:

Pe HTC poti frige carnati daca vrei, daca il folosesti ca telefon, nu.

| Catalin4000 a răspuns:

LG G4.