| Valentin_Mihaitza_1988 a întrebat:

Salut, vreau sa imi cumpar un telefon si am gasit doua care imi plac (Nokia lumia 520 si Allview A5 quad). Nu stiu pe care sa il aleg. As vrea sa fac cateva poze, putine jocuri, facebook sa navigheze acceptabil pe net, voi ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Allview.Tot c este non Microsoft este mult peste ceea ce ste Microsoft.La Nokia plătești Licența Mirosoftistă nu și calitatea ce era cândva ok a Nokiei, dar mai nou stricată de noii parteneri infecți și anume Microsoft.Succes

| Impressive17b a răspuns:

Nokia.