| danutzcramu54 a întrebat:

Salut vreau sa imi cumpar un telefon si nu pot sa ma decid intre Samsung galaxy chat si Samsung galaxy young duos? ce parere aveti despre ele..care este mai bun?

1 răspuns:
| Paul_Radulescu_1990 a răspuns:

Pai specificatile poti si tu sa le vezi,,
eu as alege Samsung galaxy pro,, am avut, galaxy young e cam slab,, iar galaxy chat, personal mi se pare o replica a lui Motorola fire,, pentru net si din astea simple sunt la fel,,, chat si young duos sunt cam la fel,, doar desingul difera,,, este mai frumos young,, dintre ele eu as alege young,,, dar ti-as recomanda sa te uiti si la pro