| DoarUnPieton a întrebat:

Salut vreau sa imi cumpar un telefon si nu sunt hotarat intre Samsung galaxy s2; LG optimus l9 si HTC desire x imi puteti spune ce dezavantaje si ce avantaje are fiecare? si care ar fi cel mai bun in raportul calitate-pret. ex: densitatea pixelilor, autonomia etc...

3 răspunsuri:
| aly300 a răspuns:

Allview P5 Quad e mai bun ca cele mentionate de tine

| xxx8 a răspuns:

Deci LG cade din start(nu este bun datorita softului care i face sa se miste greu) deci ramane HTC si Samsung eu as alege samsungul deoarece este mai preformant ca HTC nu cu mult dar este

| AndreiSoft a răspuns:

Îţi recomand să alegi intre Samsung şi HTC
Eu am avut un Samsung galaxy mini 2 şi am fost foarte mulţumit de el e f bună firma şi telefonul
acum am HTC Desire s şi e foarte bun la piese şi softul nu e greu de schimbat dacă are root
eu aş alege s2