| Desutsu a întrebat:

Salut, vreau sa imi fac abonament la digi (rds). abonamentul e 2 euro/luna cu nelimitat digi, 200 nationale si internationale si 3gb de net. Imi e suficient 200 min vreau mai mult pt net ..pretul fiind bUN! Întrebarea e daca pot sa imi fac abonamentul asa cum e el să dau 2e/luna si fara telefon de la ei si alte chestii. Vreau doar abonamentul. sa raspunda doar cine stie sigur happy

1 răspuns:
| RoyalJakiro a răspuns:

Da, iti poti face abonament si fara sa achizitionezi un telefon in rate. Spun asta pentru ca si eu am abonament la ei. Bafta!