| anonimmm123456 a întrebat:

Vreau sa imi iau o aplicatie pentru personalizarea telefonului,si apare ca e gratis,dar cand apas "instalati" si spune ca aplicatia solictita acces la:... imi apare si:"Poate folosi urmatoarele:telefon, jurnal. Se pot aplica taxe.".
Asta inseamna ca dupa ce instalez aplicatia pot primi un apel sau ceva de genu ca trebuie sa platesc?
Multumesc, dau funda.

2 răspunsuri:
| goldenbullet a răspuns:

Salut! Poti sa iti iei aplicatia linistit. Asa scrie la toate aplicatiile ( de exemplu pe MagazinPlay )

| Polonicxd a răspuns:

Hey, nu cred ca vei primi nimic daca scrie ca e gratis, dar daca vrei poti cauta alta aplicatie daca chiar crezi ca nu e sigura.