| Sparkii a întrebat:

Salut vreau sa imi iau un s3 neo de la Emag si nu ma pot decide ce culoare sa aleg Albastru sau Negru.Negru imi pare ca il face mai mare. Vreau sa imi iau husa transparenta si nu stiu ce sa aleg.Dau funda

Răspuns Câştigător
| JustRoxanne a răspuns:

Albastru!winking

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

In varianta clasica, s3 albastru avea 16 gb de memorie interna, si cele negre au fost scoase in editie limitata si aveau 64gb.
insa pe e mag, probabil e ceea ce numesc ei s3 neo.
cumpara cel ce iti place mai mult.

| RB26DETT a răspuns:

Foarte multe telefoane sunt negre sau albe, pe albastru nu vezi asa multe, de exemplu, care este culoarea hainelor tale, culoarea dominanta? Eu unul as alege albastru, este mai frumos, negru este ok dar parca m-am plictisit de culoarea neagra pentru un telefon, acum depinde de preferintele tale, poti sa-ti iei unul negru daca iti place sau daca nu, il iei pe cel albastru! Eu unul l-as alege pe cel albastru!