| TheBoY a întrebat:

Vreau sa imi iau un Samsung galaxy s advance second hand! la ce trebuie sa fiu atent cand il cumpar?
Ce test trebuie sa ii fac?

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Daca esti credincios roaga-te. nu ai ce test sa ii faci. te rogi sa nu iei plasa. imi pare rau ca trebuie sa scriu asta dar e adevarul.

| Vvistula a răspuns:

Daca este sh cel mai important este sa ii testezi bateria, oricum, pe aceea o poti inlocui daca e vreo problema

| MyleyCyrus10 a răspuns:

Daca este ieftin, probabilitatea de a fi virusat este f mare. Baga-i un antivirus!