| oneofkind a întrebat:

Salut, vreau sa imi iau un telefon, dar nu ma pot decide... vreau un telefon cu camera de 8 MP, cu un difuzor bun, si baterie ....sa ma tina minim 6 ore, sa coste in jur de 1000 lei, imi puteti da exemple de telefoane de genu asta? Ma gndeam sa imi iau "Nokia lumia 900", ce parere aveti despre el? va rog sa ma ajutati dau 100% funda, sun cam disperatalaughing

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
NOKIA Lumia 900 Este un telefon foarte bun! Ecran bun, camera FOARTE buna, GPU bun, baterie buna..etc.
Nu stiu daca iti pot da alt telefon. Adica..nu vrei un android?
Daca vrei android, poate un LG Optimus L9! Nu are camera de 8MP, dar tot este foarte buna! Plus ca are ecranul acela urias.
Poate te gandesti la Galaxy S3 Mini. Acel telefon nu mai merita sa fie cumparat! De ce? Pentru ca Pretul lui se apropie de pretul lui Galaxy S2/Galaxy S2 Plus! Adica.Da, mai dai 100Ron in plus, dar ai un telefon de 3 ori mai bun!
GS2 nu este chiar 1000Ron, ci 1150, dar eu zic ca merita!
Sper ca te-am putut ajuta!

3 răspunsuri:
| angi_4331 a răspuns:

Allview P5, crede-ma, nu se compara cu altele...e bunn...

| Ciobotaru_Mara_1992 a răspuns:

Incearca Samsung galaxy s 2

| oneofkind explică (pentru Ciobotaru_Mara_1992):

Am vrut la inceput sa mi-l iau, dar nu mil permit...