| AlExAlExAnDrU a întrebat:

Salut happy vreau sa imi iau un telefon la fidelizarea Orange in februarie pot sa fac prelungirea acum? Dar ce telefon imi recomandati,... Funda

Răspuns Câştigător
| LaLaLadEsign a răspuns:

thinking ai putea, sa iti verifici punctele, si apoi, telefonul dorit de tine, eu ti-as reconda Samsung S happy. este foarte bun, dar trebuie sa verifici, daca sunt destule punctele tale Thank you big grin
... Si daca ti-l vei lua, iti vor prelungi contractul de Abonament. cu inca 2 ani happy

1 răspuns:
| LiviuTPU99 a răspuns:

De ca sa iti recomandam noi.Mai bine te duci tu si vezi ce iti place lapunctele disponibile? Poate mai dai si un leu si iti iei ce doresti. Vreau Fundoiu!