| criss29 a întrebat:

Vreau sa imi iau un telefon si nu stiu ce sa aleg intre Orange Zilo si Samsung Galaxy Young 2. Ma puteti ajuta cu un sfat?

2 răspunsuri:
| Pool77 a răspuns:

Orice telefon in afara de telefoanele dela ORANGE! Am avut un Orange Nivo in prima luna mergea cat de cat degent iar dupa 2-3 am umblat mai bine cu un Nokia de ala vechi. Sunt praf telefoanele astea!

| Alexutza27 a răspuns:

Mai bine Samsung chiar daca nu arata asa de dragut (din punctul meu de vedere) pentru ca, desi o sa mearga bine la inceput, mai mult ca sigur Orange zilo o sa iti faca probleme in cel mai scurt timp.