| Wo0W a întrebat:

Salut vreau sa imi iau un telefon si pana acum am ales Allview A5 Smiley si Nokia 520 Lumia ce pareri aveti? am doar 400 lei si daca stiti vreun telefon mai bun astept raspuns

Răspuns Câştigător
| Deliiiia a răspuns:

Da. Uita-te pe emag.ro si selecteaza asezarea produselor dupa pret crescator, astfel le poti analiza mai bine. Am vazut pe orange.ro Samsung galaxy core la un pret avantajos.

8 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu am un prieten care are http://www.emag.ro/......DC9RQBBBM/ cu Windows. Windowsul cere mai putin de la procesor si memorie de cat Androidul. Merge super rapid si este foarte bun. Eu daca se "duce"actualul unul cu Windows imi iau. Pacat ca n-am stiut anul trecut de astea cum merg. Am vazut mai tarziu.

| Jipa95 a răspuns:

Cel mai performant telefon pana in 400 lei este : http://www.emag.ro/......DGL3CBBBM/

Bft!

| Wo0W explică (pentru Jipa95):

Tu te-ai uitat ca are camera de 8 mb si 1 gb de ram si ai zis ca e performant? uita-te si la comentarii

| Deliiiia a răspuns:

Un Allview, datorita sistemului de operare.

| Wo0W explică (pentru Deliiiia):

Cel precizat de mine?

| Deliiiia a răspuns (pentru Wo0W):

Da. Uita-te pe emag.ro si selecteaza asezarea produselor dupa pret crescator, astfel le poti analiza mai bine. Am vazut pe orange.ro Samsung galaxy core la un pret avantajos.

| Alex1510 a răspuns:

E mai bun Allview ca are camera pe fata, blit si merge ori ce aplicatie iar acel Nokia nu are toate astea.

| Wo0W explică (pentru Alex1510):

Mi-am luat Allview v1 viper i si am si eu o problema de ce nu pot downloada un joc de 1.40 gb daca memoria interna libera e de 3.70 gb? conteaza memoria de sistem? ca e 1.41 gb? daca cumpar un card de 16 gb o sa pot lua acel joc? sau tot asa o sa faca?

| NUTUU a răspuns:

Eu folosesc de doua saptamani un Vodafon smart 4 mini cu 300 lei de la Vodafone luat si sunt foarte multumit de telefon.