| darkus14 a întrebat:

Vreau sa imi schimb bateria la iPhone 5 si nu am mai comandat piese de telefoane, daca se poate un site serios de unde sa pot comanda? Multumesc!

1 răspuns:
| ishallhelpyou a răspuns:

Eu cumpar numai de la gsmnet, cat despre schimbarea bateriei in sine, uite-te pe youtube la un tutorial si vezi daca te descurci, daca nu, du-te la service, vezi cat iti cere pentru schimbarea bateriei (s-ar putea sa iasa mai ieftin decat bateria + transportul), daca nu este ok pretul, intreaba cat costa doar manopera si aduci tu bateria big grin