| ALEXXXL19 a întrebat:

Salut vreau să îmi schimb telefonul pe care îl am acum are aproape 2 ani care mi-a fost credincios (Xiaomi redmi note 4 versiunea global) și vreau îl schimb cumpar că nou un Lenovo moto z play pentru că are Moculescu acele accesorii sunt fotograf amator și am văzut că are acel modul de camera mai mult pentru asta. M-ați putea ajuta care sunt bunele și relele la acest model de telefon.( Telefonul merge că nou și acum pe care îl am) Mulțumesc

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Puțin probabil să găsești un Lenovo moto - de fapt e Motorola Moto Z play nou, cu garanție (are deja 3 ani)

| SilviaDulcik a răspuns:

Nu ai buget mare, recomand Redmi Note 7 Pro.
Ai buget mare, recomand:
Xiaomi Mi 9
Huawei P20, P20 Pro
Google Pixel 3, 3 XL

Lenovo Moto Z play e vechi și nu e grozav nici cu acel accesoriu.

| Bogdan70001 a răspuns:

Silvia ti-a raspuns perfect!

| debarasator63 a răspuns:

Daca ai bani ia-ti un Xiaomi Mi 9, tot sti cu ce se maninca.