| Sooorin a întrebat:

Salut, vreau sa ma conectez prin bluetooth de pe calculator pe telefon ( un Samsung galaxy mini 2 ), de unde downloadez acel bluetooth pentru pc? sau remote control? ( dar sa nu trebuiasca wi-fi), lasati-mi un link, FUNDA!

3 răspunsuri:
| ion933 a răspuns:

Bai frate nu poti sa downloadezi bluetooth poti doar sa il cumperi este ca un usb il bagi in pc si ala ii bluetooth nu se descarca

| Sooorin explică (pentru ion933):

Bai frate, poti sa folosesti remote control de pe pc pe telefon si invers, doar ca imi este mai usor sa fac file sharing de pe pc pe telefon decat sa bag intruna cablul de datehappy

| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV a răspuns:

Şi eu am acelaşi telefon, propun să foloseşti cablul de date. Dacă tot vrei Bluetooth, uite aici: http://www.medieval.it/blueftp-pc/menu-id-70.html