| Saitam a întrebat:

Salut,vreau sa ma imi cumpar telefonul DooGee Dagger DG550 si am vazut ca e bunicel, are:8 nuclee, 1GB RAM, procesor 1, 7GHz, camera fata 5 MP si spate 13MP... faza e ca eu vreau sa il cumpar de pe ebay si voiam sa stiu daca e sigura sursa, ca sa nu imi iau teapa...cel care vinde are in jur de 97-99% ceva de genul ca e bun, deci?

Răspuns Câştigător
| Dzeko7 a răspuns:

Iti poti face si daca nu ai 18 ani dar trebuie sa mearga cu tine un parinte/tutore legal, plata depinde de vointa vanzatorului deci va trebuie sa-l intrebi pe el.

5 răspunsuri:
| Dzeko7 a răspuns:

Da e sigura atat timp cat are ceva produse vândute.

| Saitam explică (pentru Dzeko7):

Aha ok, dar am vazut ca plata se face cu card paypal.
Imi pot face card paypal doar cu buletinul, adica fara sa am 18 ani?
Si plata cum se face prin transfer bancar si platesti inainte, nu?

| Saitam explică (pentru Dzeko7):

OK,am inteles o sa vb cu vanzatorul inainte oricum sa ii zic ceea ce vreau sa cumpar nu sa dau banii asa inainte aiurea.
Si unde imi pot face card PayPal?

| Dzeko7 a răspuns (pentru Saitam):

Il faci online.
http://www.gric.ro/cont-de-paypal/
Nu stiu cu care banca este asociat PayPal-ul.Sorry.

| Saitam explică (pentru Dzeko7):

Da oricum cont PayPal am deja, mersi mult pentru ajutor!winking